Hotel + Restaurant "ASTERRA"

Duitsland
/
Thüringen-Thüringer Woud
5.0
5 Beoordelingen

Hotelbeschrijving

In een rustige buitenwijk van Saalfeld, met een prachtig panoramisch uitzicht over een van de oudste steden in Thüringen, ligt hotel "ASTERRA". Saalfeld - ook wel bekend als de poort naar het Thüringer Woud - biedt tal van motortochten vanwege de nabijheid van de Rennsteig. Of u nu jong of oud bent, of u nu alleen reist, met het gezin of in een groep: Family Fischer en haar team staan voor u klaar om u rustgevende en moderne behoeften te bieden. In ons huis zijn er 13 tweepersoonskamers, 4 comfortabele tweepersoonskamers, 9 tweepersoonskamers en 4 eenpersoonskamers. Verzorgde gastvrijheid in een aangename, rustige sfeer. We verwennen u met echte Thüringer thuisgerechten, want hier kookt de baas zelf! U kunt genieten van zelfgebakken cake op ons mooie terras. GPS: N 50 ° 38 '07 "- E 11 ° 22 '16"

Weitere Angebote

2 nachten met halfpension inclusief welkomstdrankje, barbecue-avond en lunchpakket voor een rondleiding Prijs per persoon in een tweepersoonskamer 99, - € Single supplement 16, - €

Overzicht

Categorie
  • Inn / taverne
  • Hotel
Aantal kamers30
Aantal bedden58
Voor biker
  • Lunchpakket voor je motorrit beschikbaar
  • Droogruimte voor natte motorkleding
  • Schrauberecke voor kleine reparaties aan de motorfiets
  • Overdekte parkeerplaats voor motorfietsen
Faciliteiten
  • Suggesties voor rondleidingen
  • Balkon / terras
  • niet roken
  • Vraag een brochure aan
  • Ontbijt mogelijk
  • Halfpension mogelijk
  • TV
  • Beddengoed / handdoeken
  • Gebruik van tuin / gazon
  • Gratis wifi
  • Parkeergelegenheid beschikbaar
Recreatieaanbod
buitenzwembad~0.5km
badstrand~10km
overdekt zwembad~1.5km

Prijzen

Prijzen voor 1 nacht inclusief een uitgebreid ontbijtbuffet

SeizoenKamerPrijs
01.04. - 31.10.Einzelzimmer ab 65 €
Zweibettzimmer ab 90 €

Beoordelingen

Lädt Bewertungen ...
      Accommodatie
      Verzorging
      Vriendelijkheid
    Thomas Findeisen (Juni 2021)
    Wir waren im Juni 2021, nach Coronapause für zwei Nächte mit 16 Biker zu Besuch. Uns hat es allen sehr gefallen. Die Chefin ist super und man kann sich wohl fühlen. Die Bikes stehen unter dem Carport und haben damit einen extra Stellplatz. Es ist sehr ruhig und das Bier schmeckt auch super. Preise sind gut und die Verpflegung auch. Danke für ein schönes Wochenende und wir können nur sagen, Daumen hoch. Die Zimmer sind gut und sauber. Wir kommen gerne wieder.TF
      Accommodatie
      Verzorging
      Vriendelijkheid
    Jens (20.09. - 01.10.17)
    Super Hotel, super Service und nettes Personal. War ein spitzen Biker-Wochenende.
    Wir kommen sehr gern wieder
      Accommodatie
      Verzorging
      Vriendelijkheid
    Uwe vom Bikerverein CORAX (09.05.13-12.05.13)
    Besser geht nicht. Wir waren mit 19 Bikern vor Ort. Super Lage, gute Zimmer und Spitzenverpflegung. Die Inhaber sind sehr Biker-freundlich und auch für ein Schwätzchen am Lagerfeuer zu haben. Danke für die schönen Tage. Wir werden Euch gern weiterempfehlen.
      Accommodatie
      Verzorging
      Vriendelijkheid
    Jörg (08.10 - 10.10.2012)
    Tolle Zimmer,- sauber m. Dusche u. TV Gutes u. ausreichendes Frühstück Minibar, TV, Telefon, Helle saubere Zimmer, Preis / Leistung - gut
    Freundlich, Ausblick auf Saalfeld ruhige Lage. Gerne Wieder
    Antwoord van het hotel:
    Vielen Dank für die nette Bewertung! wir freuen uns auf ein Wiedersehen!
      Accommodatie
      Verzorging
      Vriendelijkheid
    Frank Larisch (10.6 - 13.6 2011)
    Tolles freundliches Bikerhotel mit schönem Biergarten, tollem Grillbuffet und gut als Ausgangspunkt für Touren durch den Thüringer Wald geeignet. Kneipen und Innenstadt leicht in kurzer Zeit zu Fuss erreichbar. Wir waren mit 12 Leuten dort und sind mit Verpflegung, Zimmern und Personal hoch zufrieden gewesen

Beoordeling afgeven

Beoordeling *

Kaart

Boekingsaanvraag

Aanbevolen producten